סדנאות לארגונים

מיינדפולנס היא היכולת להפנות את תשומת הלב למה שמתרחש כאן ועכשיו, ברגע הזה, מתוך גישה סקרנית ולא שיפוטית.

עולם העבודה בימינו הוא תובעני מתמיד, ועובדים ומנהלים מתמודדים לעתים קרובות עם עומס ומצבים מלחיצים באופן יום-יומי. פיתוח מיומנויות של מיינדפולנס עוזר להפחית את המתח והלחץ, לשפר את החוסן הנפשי והפיזי, לשפר את הזיכרון, להגביר את הקשב והשליטה העצמית, להפחית את השיפוטיות והחשיבה הסטראוטיפית, לטפח יצירתיות ועוד, משתנים משמעותיים במקום העבודה, הן מבחינת הפרט והן מבחינת הארגון.

ברחבי העולם הבינו זאת כבר מזמן. חברות כגון גוגל, אפל, פייסבוק ורבות נוספות מציעות פעילויות מבוססות מיינדפולנס להנהלה ולעובדים, לאור יתרונותיו הברורים של התרגול באופן אישי ולמערכת כולה.

מדוע המיינדפולנס הוא חובה בכל ארגון?

בסופו של יום, מחקרים מראים שאימון מיינדפולנס משפר את בריאות העובדים ורווחתם האישית, מעלה את המוטיבציה ושביעות הרצון שלהם, מגדיל את התפוקה שלהם בעבודה, משפר תפקודים קוגניטיביים ורגשיים ובאופן כללי מיטיב עם הארגון כולו.

מה אנחנו מציעים לכם?

קורס מיינדפולנס המותאם לארגון שלכם, בו נכיר ונתרגל טכניקות של קשיבות, אותן ניתן ליישם ביום יום ובמעגל העבודה בארגון. הקורס מיועד לכל עובדי הארגון – עובדים ומנהלים, בקבוצות נפרדות או כקבוצה אחת והוא אינו מצריך ניסיון או היכרות קודמים.

צרו עמנו קשר על מנת לבחון התאמת קורסי מיינדפולנס באופן ייחודי לארגון שלכם.

סדנאות ייחודיות

ליצירת קשר עמנו, נא מלאו פרטיכם: