קבוצת תרגול מיינדפולנס

מתקשה למצוא זמן לתרגול מדיטציית מיינדפולנס?

כולנו חיים בטירוף מסוים, החיים עמוסים, המשימות אינסופיות והסטרס כל הזמן ברקע. אנחנו חולמים על רגע של שקט לעצמנו, אז מה טוב מיום שישי בבוקר, לקחת רגע ולפתוח את סוף השבוע בכאן ועכשיו, או לחילופין בראשון בערב, לפתוח את השבוע בטוב. 

קהילת המתרגלים של מרכז המיינדפולנס מורכבת ממאות האנשים שכבר עברו אצלנו סדנאות מדיטציה, ומעשרות אחרים שלמדו זאת במקומות אחרים בארץ ובעולם. כולם מכירים את החשיבות הגדולה בליווי קבוע של קבוצה שמסייעת לשמר את נוכחות התרגול בחיי היום יום, גם לאחר סיום הסדנה, או הריטריט.

בכל יום שישי וראשון נפגשת קבוצת תרגול מיינדפולנס בהנחייתם של מנחים מנוסים ומגוונים. יחד נחווה ונדבר מיינדפולנס, ונשמור על האיכות המרפאה והמיטיבה של עצירה ושהייה ברגע הזה.

הקבוצה מיועדת לבעלי ניסיון במדיטציה ו/או לבוגרי סדנאות בתחום.

זמני קבוצות התרגול: 

שישי 09:00 | פרונטאלי | מנחות לסירוגין: ליזי שוסטר, שרון שפיר.

ראשון 20:30 | בזום | מנחה: גיל אשד.

Play Video

קבוצת תרגול יום ראשון

Play Video

קבוצת תרגול יום שישי

ליזי שוסטר

בעלת תואר M.A. בעבודה סוציאלית, מוסמכת בטיפול קוגניטיבי התנהגותי. מומחית בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) לילדים ומתבגרים, מומחית בטיפול בטראומה (EMDR), מנחת מדיטציה למבוגרים, מנחת 'שפת הקשב' לילדים.

שרון שפיר

תלמידה ומורה למיינדפולנס וליוגה בקבוצות ארגונים ו״אחד על אחד״, תוך שימת דגש על יישום התפיסה בחיי היומיום.

גיל אשד

בעל ניסיון רב בהטמעה של מיינדפולנס בבתי ספר, ובנוסף, מתמחה בעבודה עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים, במיוחד אנשים עם אוטיזם. מרצה ומנחה סדנאות מיינדפולנס לקהלים שונים (מורים, אנשי טיפול, הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד). בוגר התוכנית להכשרת מטפלים בגישות מבוססות מיינדפולנס בבית החולים הפסיכיאטרי ב"ש, ולימודי 'שפת הקשב' להכשרת מנחי מיינדפולנס לילדים. בעל תואר שני בניהול מלכ"רים מהאוניברסיטה העברית.

מחיר חודשי למנוי לקבוצה אחת: 130 ₪

*מנויים זוכים להנחות בפעילויות המרכז

מיינדפולנס לקהל הרחב

ליצירת קשר עמנו, נא מלאו פרטיכם: