טיפול משפחתי

איכות החיים שלנו מושפעת, במידה רבה, מאיכות הקשרים עם בני המשפחה. מערכת יחסים משפחתית שהיא קרובה ומכילה יוצרת משמעות, סיפוק ותחושת ביטחון יותר מכל חוויה אנושית אחרת. משפחה שפונה לטיפול משפחתי רוצה לשפר את איכות החיים של כל בני המשפחה באמצעות שיפור דרכי התקשורת, יצירת גבולות בריאים וקידום היכולת של ההורים להוביל את המשפחה ולשתף פעולה ביניהם.

טיפול משפחתי עוזר לבני המשפחה להכיר אחד את השני ולהתמודד עם העניינים והקשיים שמפריעים ביום יום. בטיפולים משפחתיים ניתן לעזור למשפחה להתמודד עם אירוע ספציפי שהשפיע על אחד או יותר מבני המשפחה (טראומה, אירוע ביטחוני, אובדן ועוד) או לעזור למשפחה לשפר את הרגלי התקשורת ביניהם. שיפור התקשורת מאפשר לכל אחד מבני המשפחה להשמיע את קולו, להבין ולהיות מובן בתוך המשפחה.

משפחות פונות לטיפול בשלבים שונים של חיי המשפחה: ישנן משפחות שמגיעות לחדר הטיפול עם תינוקות ויש משפחות שמגיעות בשלב מאוחר יותר בחיי המשפחה, אפילו בשלב שבו הורים מגיעים לטיפול משפחתי עם ההורים שלהם. במפגשים משחקים, מבצעים פעילות משותפת, מדברים, רבים, צוחקים ומשלימים. זוהי חוויה רגשית עוצמתית שזיכרונותיה נשמרים עם בני המשפחה שנים רבות.

טיפולים

ליצירת קשר עמנו, נא מלאו פרטיכם: