עו"ס קליני

מקצוע והשכלה: בעל תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW) מאוניברסיטת חיפה במגמת לימודי משפחה ושנת התמחות בתחנה העירונית לטיפול זוגי ומשפחתי בחיפה. בשרות הצבאי כקב"ן ובמסגרות אזרחיות, עברתי הכשרה לטיפול בטראומה והתמודדות עם מצבי חרום בשטח ובזמן אמת.
תחומי התמחות: טיפול פרטני – התמודדות עם המצב הבטחוני, קשיים במערכות יחסים, מעברים ומשברי חיים. טיפול זוגי ומשפחתי – זוגיות חדשה, משברים בזוגיות והתמודדות עם אלימות. הדרכת הורים. טיפול במתבגרים וצעירים – קשיי הסתגלות למסגרות, דימוי עצמי וזהות. הכנה לגיוס והתמודדות עם השרות הצבאי, יעוץ וליווי הוריי חיילים.
מסגרות עבודה קודמות: משנת 1999 ובמהלך 20 השנה האחרונות עבדתי במרכזים לטיפול ומניעת אלימות במשפחה, בטיפול פרטני וקבוצתי לנשים, גברים ושנתיים כמרכז תחום הטיפול בילדים והדרכת הורים.
אודותיי: הטיפול מבוסס על דיאלוג פתוח ושוויוני בין שני בני-אדם (או יותר). מטרת תהליך זה היא לסייע לך או לכם לשפר את איכות חייכם ולהשיג שינוי בתחום שבו נתקלתם בקושי או משבר. השינוי יכול להיות ברמה המעשית כלומר ביצוע של שינוי ממשי בחיים, בהתנהגות ובתפקוד; או שינוי פנימי, השגת תחושת רווחה, סיפוק והשלמה. האחריות על הגדרת המטרות והדרך להשגתן היא משותפת ופתוחה לדיון בכל שלב ושלב של התהליך, כך גם ההחלטה מתי נכון לסיים.