תרפיסטית באמנות

מקצוע והשכלה: תרפיסטית באמנות M.A.A.T. ותרפיסטית בעזרת בע"ח, בוגרת תואר שני בטיפול באמצעות אמנות במכללת סמינר הקיבוצים, ובוגרת המסלול לטיפול בעזרת בע"ח של מכללת סמינר הקיבוצים.
תחומי התמחות: לשירי ניסיון רב בטיפול בילדים בגיל הרך ובגיל בית הספר המלווה בהדרכות הורים, וכן מתמחה בעבודה עם ילדים עם קשיי הסתגלות, קושי עם גבולות וסף תסכול נמוך, ובעבודה עם ילדים בסיכון. בנוסף, מטפלת שירי במבוגרים עם מגוון קשיים רגשיים ותפקודיים, ביניהם קשיי הסתגלות, קשיים נפשיים ופוסט טראומה. בעלת ידע וניסיון בהנחיית קבוצות של ילדים ומבוגרים. בעלת ידע וניסיון בתחום השיקום בבריאות הנפש בליווי תעסוקתי פרטני וקבוצתי.
מסגרות עבודה קודמות: שירי טיפלה בעבר במבוגרים מתמודדי נפש במרכז לבריאות הנפש לב-השרון, ובילדים בסיכון והוריהם במרכז "נתיבים להורות" אור יהודה. טיפלה באופן פרטני וקבוצתי בבוגרים עם מגבלה שכלית ו/או פיזית במרכז יום הרב נכותי בבת ים, וטיפלה בילדים מבוטחי "מכבי" בעזרת בע"ח דרך חברת "בולבי". כמו כן ליוותה שירי מבוגרים מתמודדי נפש, ליווי שיקומי תעסוקתי דרך התכנית "צרכנים נותני שירות", והיא יוזמת ומנחת סדנה לצמיחה מתוך משבר נפשי.
גילאי הטיפול: פעוטות, גיל 6-12, מבוגרים.
גישת הטיפול: הטיפולים בילדים הם פרטניים או דיאדיים, נעזרים בכלים השלכתיים של משחק ויצירה, ומלווים במפגשי הדרכות הורים. הטיפול במבוגרים מתבססים בעיקרם על הגישה הפסיכודינמית ונעזרים באמנות ככלי השלכתי. שירי מאמינה ביכולת הנפש להראות את הדרך לפתרון.