ארעיות, אבדן ואבל – סדנת פסיכודרמה בהשראה בודהיסטית. סדנה חוויתית הנוגעת בעובדת מותנו שלנו ושל יקירנו, מוות עתידי או זה שכבר קרה.

ארעיות, אבדן ואבל
סדנת פסיכודרמה בהשראה בודהיסטית

על הסדנה:

סדנה חוויתית הנוגעת בעובדת מותנו שלנו ושל יקירנו, מוות עתידי או זה שכבר קרה.
סדנה זו מציעה הזדמנות להתאמן לקראת פרידה, ליישב עניינים לא פתורים, או להיפרד את הפרידה שלא הספקנו, לומר את מה שלא הצלחנו לומר.
בסדנה נקבל טעימה של הכלי הפסיכודרמטי, בשילוב מיינדפולנס, והמשגה בודהיסטית.

פסיכודרמה:

אחת משיטות הפסיכותרפיה בשילוב אומנויות. הפסיכודרמה מתרחשת בקבוצה, ומאפשרת לא רק לדבר על הדברים אלא לחוות חוויות יחד. זו שיטה המשתמשת ומעוררת ספונטניות ויצירתיות באמצעות כלים דרמטיים כגון חילופי תפקידים, כפיל, כסא ריק ועוד טכניקות מגוונת. האדם לא רק חוקר עצמו בעצמו, אלא עובר חוויה עמוקה בנוכחות עדים אוהדים אשר סיפורו שלו משתקף גם אצלם.

אין שום צורך בכישורי משחק או היכרות קודמת עם הטכניקה.

על
המנחה:

מאיה לאוב: מטפלת מוסמכת בפסיכודרמה (M.A) ואמונה על שיטת הטיפול "האקומי" -המשלבת יסודות בודהיסטים עם פסיכותרפיה מערבית. מלמדת בודהיזם בבית הספר פסיכודהרמה מזה 14 שנה. מנחה קבוצת מדיטציה, וקורסים שונים; בניהם את הקורס "שנת חיי האחרונה-המוות כשעון מעורר לחיים". קורס המשלב מדיטציה תיאוריה בודהיסטית ופסיכודרמה.

טיפלה בעבר במוסדות שונים בבריאות הנפש. כיום מנחה קבוצות המשלבות פסיכודרמה ובודהיזם, קבוצת מדיטציה למתמודדים עם אבל, מטפלת בקליניקה פרטית, ומלווה רוחנית א/נשים הנוטים למות ואת בני משפחותיהם המלווים אותם.

ליצירת קשר עמנו, נא מלאו פרטיכם: