התקשרו: 077-9802751 | 077-9802704

אודות המרכז

המרכז לטיפול פסיכולוגי שער הנגב (1965) הוקם במטרה לתת מענה פסיכולוגי מקצועי לתושבי שער הנגב, אשקלון והסביבה. כיום, כולל הצוות המקצועי למעלה מ- 40 אנשי מקצוע המספקים מענה למטופלים בכל מגוון הגילאים בתחומים הבאים:

1. טיפול פסיכולוגי– במרכז מגוון אנשי מקצוע המציעים מענה לילדים, מתבגרים ומבוגרים, זוגות ומשפחות.
2. התפתחות הילד– במסגרת זו מוצעים לילדים שירותים מקצועיים ע"י קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק ופיזיותרפיסטיות.
3. מוסדות חינוך – המרכז מספק שירותים למוסדות חינוך מטעם המועצה האזורית כזרוע של השירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך, למערכות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי בעבודה בין מקצועית וקהילתית.
4. ארגונים ומוסדות– המרכז מספק שירותים פסיכולוגיים לעובדי חברות שונות, הכנה לטיפול באירוע טראומתי והתערבויות לשיפור התפקוד הארגוני בתחומים שונים.

מקצועיות מעל הכל
במרכז נצבר נסיון רב ומוכח בתחום קידום ההתפתחות הנפשית לקראת צמיחה בריאה.
הצוות המגוון שלנו כולל אנשי מקצוע מהתחומים הבאים: פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה חינוכית, פסיכיאטר, טיפול באומניות, טיפול בדרמה, טיפול במוזיקה, עובדים סוציאליים וכן מקצועות פארא רפואיים בהתפתחות הילד: מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיה, וקלינאיות תקשורת.
אנחנו לומדים כל הזמן! הצוות שלנו לומד, משתלם ומרחיב את ארגז הכלים שלו כדי שיוכל לעזור לכם בצורה טובה יותר. ישיבות הצוות כוללות את אנשי המקצוע מכל התחומים.
בנוסף, נבחר המרכז ע"י משרד הבריאות לתת הדרכה למתמחים בפסיכולוגיה קלינית.

טיפול בטראומה
כמוביל בתחום הטיפול בטראומה בארץ, עם מומחים בעלי שם עולמי, מספק המרכז שירותים בנושא בפרויקטים ברמה הארצית וברמה המקומית. תושבי האזור נעזרים בטיפול בטראומה ופוסט-טראומה, אשר מטרתם להתמודד עם טראומה מצטברת ומתמשכת.
בנוסף, מטפל במרכז במפוני גוש קטיף וצפון השומרון בעזרת מטפלים מכל רחבי הארץ.

מגוון טיפולים למגוון גילאים
הצוות המגוון שלנו מטפל בפעוטות, ילדים ומתבגרים, מבוגרים וקשישים. שיתוף פעולה פורה עם מכללת ספיר מאפשר גם לסטודנטים לקבל טיפול מוזל במרכז. מעבר לטיפול פרטני מסוגים שונים, ניתנים במקום גם טיפולים זוגיים ומשפחתיים וטיפולים קבוצתיים

עבודה מערכתית
מרכז שער הנגב מספק שירותים מקצועיים בראייה מערכתית המשלבת במידת הצורך עבודה עם כל הגורמים המרכזיים בחייו של המטופל- עבודה פרטנית, הדרכת הורים ועבודה עם המסגרת החינוכית (במידה ומדובר בילד), טיפול משפחתי או עבודה עם הקהילה אליה הוא שייך.

לשירותכם
המרכז שלנו פועל שישה ימים בשבוע במרבית שעות היממה במתחם מכללת ספיר בשדרות.
אנו מקפידים על דיסקרטיות ופרטיות- ניתן להכנס למבנה מכניסות פרטיות רבות, בסמוך לחדר הטיפול. אנו מקפידים על מתן מענה מהיר וקביעת פגישות ללא המתנה!

התקשרו אלינו ונתחיל ביחד את הדרך לצמיחה בריאה!